wtorek, 22 lipca 2014

Przygarnij książkę :)

Ostatnio odeszłam od marzeń o wielkiej domowej biblioteczce - dla kogoś, kto co chwilę zmienia lokum jak ja, jest to dosyć niepraktyczne. Biblioteczka rodem z "Pięknej i Bestii" chyba nigdy nie będzie mi dana, ale książki i tak zawsze będą gdzieś blisko, tylko w rozsądnych ilościach. Z tego powodu, choć ze ściśniętym sercem, uszczuplam powoli trochę swoje zbiory.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany, wklejam fotki z książkami, które przeszły selekcję w pierwszej kolejności. Zdarzają się tu książki w ogóle nieczytane, które dostałam bądź nabyłam drogą zakupu czy wymiany, ale z różnych powodów wciąż nie miałam czasu po nie sięgnąć i takie, które recenzowałam na blogu. Mam nadzieję, że zdjęcia są dość czytelne. Po szczegóły zapraszam na priv. Cen nie ustalam z góry, bo nie mam do tego głowy, indywidualnie skomentuję każdą książkę w razie pytań, ale będą się wahać w granicach 5-15 zł :) Przesyłka wg cennika Poczty Polskiej.

Zdjęcia powiększają się po kliknięciu, a jak czegoś nie widać to służę pomocą. Będę wdzięczna za podanie info dalej :)


7 komentarzy:

 1. Ja teraz przeczytałam kwiaty na poddaszu polecam !

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzieki za książki, dotarły błyskawicznie i czekaja na przeczytanie. Zajrze tu jeszcze po wypłacie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Spotlight => ciesze sie :) udanej lekturyy ;) ja jeszcze zrobie research ksiazek i moze cos dodam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej, poszukuję Requiem Lauren Oliver (z dwóch pierwszych juz cię ograbiłam ;) , nie masz może w zaległych, zakurzonych i nieczytanych do sprzedania :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Thanks for finally talking about > "Przygarnij ksi�zk� :)" < Loved it!

  My blog :: real Racing 3
  cheat

  OdpowiedzUsuń
 6. Spotlight => hej, niestety nie mam ;( właśnie ja trójki nawet nie zdołałam jeszcze przeczytać, ale widziąłam u mnie w bibliotece ;)

  OdpowiedzUsuń